Kategorie: Wszystkie | Gry Monster High
RSS
poniedziałek, 12 listopada 2012

Już niebawem specjalnie dla Was nowe gry oraz kolorowanki z Monster High, jedna kolorowanka na zachętę za kilka dni kilka nowych do drukowania z tego bloga dla Was za darmo.

czwartek, 20 września 2012

Dla osób które po rz pierwszy grają w takie gry przypominamy, że są to upiorne dziewczyny czyli tak zwane monster high, które ubieramy. Przed nami w tej grze jest do ubrania jedna z lalek. Oczywiście ubrania jakie prezentują takie gry też są całkowicie różne od tych w klasycznych ubierankach dla dziewczyn

Kolejna fajna gra dla dziewczyn z Monster High, jeżeli będą Wam się podobać te gry to dodam dla Was kolejne fajne gierki które są związane z Monster High, będą to także kolorowanki oraz puzzle do układania. To jest moja ulubiona seria z grami Monster High zachęcam Was do komentowania gier na moim blogu.

Monster High  to seria lalek, która została stworzona przez Sandera. Oficjalnie zostały wydane w 20120 roku. Postacie Upiornych dziewczyn są insporowane potworami i fantastyką grozy co odróżnia ich od standardowych lalek, może dlatego są tak bardzo popularne na całym świecie.  Postacie tych lalek są przedstawione jako potomkowie sławnych potworów jak Drakula, Frankenstein, mumia, potwór z czarnej laguny czy też wilkołak i zombie.

monster high

 Jeden z chłopaków z Monster High występuje w tej grze jest to sam Jackson Jekyll. Zobacz jakie kreacje zostały przygotowane dla niego w grze. Wystarczy myszą wybrać odpowiednią część jego garderoby przenieść na postać i w ten sposób ją ubieramy. Do tego używamy myszki.

Kolejna fajna gra ubieranka gdzie znajdziemy jedną z głównych bohaterem Monster High jest to najbardziej znana z dziewczyn oczywiście chodzi tutaj o Spectre. Ta upiorna dziewczyna wybiera się na bal hallowen. Ubierz ją jak tylko chcesz pamiętaj, e chce wyglądać na nim wyjątkowo, zadbaj aby tak się stało.

W tej grze będziemy ubierać hit jaki obecnie jest na całym świecie. Chodzi tutaj o dziewczyny z Monster High. Są to tak zwane upiorne dziewczyny. Jest to klasyczna ubieranka przeznaczona dla wszystkich dziewczyn. Stroje są specjalnie dobrane do tych postaci jakie znajdziecie w grze. Ubieramy dziewczyny przy pomocy myszki. Monster High rządzi

Witam Was na moim blogu na którym znajdziecie gry z Monster High. Staram się je dodawać i pisać coś w miarę wolnego czasu.